gladiusempire.Net/Register

%20 BONUSLU KC SATIN ALMAK İCİN: TIKLA.
Üyelik Alımı İçin: TIKLA.
Power Up Store: TIKLA.
Oyun Rehberi: TIKLA.
Panel İçin: TIKLA..
Client İçin: TIKLA.

İp ban hakkında

'Oyuncu Mahkemesi' forumunda ilhan22 tarafından 19 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

?

İp ban acılmalı mı ?

1. Evet

2 oy
    100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ilhan22

ilhan22 [Yeni Oyuncu] GladiusEmpire.NET

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Karakter Adı:SilverHaze
    Oyuna Giriş Id :ilhan22
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 19.10.19
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Server'i kendi düşüncelerim dogrultusunda ELEŞTİRMEK
    Savunma : Serverin kötüye gittiğini ve atılan adımların doğru olmadığını dile getirdim.Koyulan dragon sheller ve walkeryler olsun ilk gunden beri krowaz ve +1 takı sistemi vs..Sonuç olarak GmEoS tarafından ip ban yedim bu banın acılmasını talep ediyorum . Herkes düşüncelerini söylemekte özgürdür,zevk almaya geldik oyuna team olarak içine etmeyin lütfen..İyi günler..

2. GmEoS

GmEoS [Yönetici] Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    GameMaster
    Web Sitesi:
    Tabiki Her Oyuncu Serveri Eleştirebilir Bunlara Zaten Biz Saygı Duyuyoruz Ve Açığız Ancak Gm Pm Atarak Vurkaççı Diye Hitapta Bulunursan Ve Bunuda Burada Belirtmezsen Bu 7/24 Uyumadan Hizmet Veren Tüm Ekibimize Yanlış Olur Öncelikli Şunu Belirtelim ki Biz GladiusEmpire.Net Olarak Sorunsuz Olarak 4 Ekim'den Bu Yana 7/24 Gmlerimiz İle Hizmet Vermekteyiz Sen Bunu Dersen Bizim Bütün Emeğimize Hakaret Etmiş Olursun Ve Bu Yüzden Yasaklandın Tekrarı Halinde Süresiz Olarak Hesabın Pc Ve İp Ban Olarak Kapatılacaktır.
    Savunman Kabul Edildi Hesabın Açıldı.

sametocal2222 ve ilhan22 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Share