gladiusempire.Net/Register

%20 BONUSLU KC SATIN ALMAK İCİN: TIKLA.
Üyelik Alımı İçin: TIKLA.
Power Up Store: TIKLA.
Oyun Rehberi: TIKLA.
Panel İçin: TIKLA..
Client İçin: TIKLA.

Bir kaç öneri nacizane

'Bug Sorunu Bildirimi' forumunda dalton4343 tarafından 8 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. dalton4343

dalton4343 [Yeni Oyuncu] GladiusEmpire.NET

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle foruma genel bölümü açılmalı ki bu gibi konuları orada belirtebilelim yada başka konular hakkında fikrimizi sunalım,tartışalım...
    Serverde 3 kere deathmatch olmakta bu bence fazla,kendim için konusuyorum makrosuz oynamaktayım farm harici,dmde yoruldugum kadar başka yerde yorulmuyorum,kısaca 3 kere fazla
    Yorgunlukdan pkya heves kalmıyor.
    Krallık için 3 gün çok az bir haftaya uzatılabilir.
    Buna kıyasla bdw ve jr sayısı az ve saatleri erken yada geç bdw ve jr arttırılabilir saatleri uygun olarak ayarlanabilir.
    Czdeki köprü darlarına eski beast blood sheeker slotlarına cardinal ağaç eklenebilir.Orjinal cardinal slotu ise 2 tane ve yetersiz burdaki cardinal slotu artırılabilir.Treanta 3 kere vururken ancient tek yiyor.Treantda anicent gibi olmalı...
    +6+7 upgrade noticesi kaldırılmalı
    Jr ve bdwye
    multi client giriş yapılmaması için sistem mesajı ile uyarılmalı,2 charıda atar diyerekten...
    İleriye dönük olarak cap gibi greed lust envy moblarına dragon shell veya krowaz eklenebilir zor oranla...
    Şimdilik aklımdakiler bunlar,fikirlerime katılan yada karşıt görüş gösteren arkadaşlar var ise yorum olarak fikirlerinizi sunun tartışalım
    Ayrıca sizde öneri ve şikayetlerinizi bildirin.
    Umarım dikkate alınır....

Son düzenleme: 8 Ekim 2019
  2. PAWNNN

PAWNNN [Yeni Oyuncu] GladiusEmpire.NET

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Söylediklerinin hepsi doğru itiraz edecek user yoktur muhtemelen. Umarım dikkate alırlar. Ağzına sağlık

dalton4343 bunu beğendi.
  3. GmEoS

GmEoS [Yönetici] Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    GameMaster
    Web Sitesi:
    @dalton4343 Merhaba Açtığın Konu İle Bizi Bilgilendirdiğin Ve Önerilerin İçin Öncelikle Teşekkür Ederiz.
    Forum Genel Sohbet Bölümü Aktif Edildi.
    Krallık 3 Günde Bir Yapmamızın Amacı Server'da Rekabet Daha Güçlü Olması Adına Ve 3 Gün'de Bir Sağ Npleri Sıfırlamamızın Sebebi Panelde Np Gören Yeni Oyuncuların Oyuna Katılması Amaçlıdır Bunu Belirtmek İsteriz.
    Diğer Tüm Önerileriniz Yönetim Ekibi İle Toplantıda Görüşülüp Gözden Geçirilecektir.

4. dalton4343

dalton4343 [Yeni Oyuncu] GladiusEmpire.NET

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    güncellemenin burdaki konularla alakası yok :S

Bu Sayfayı Paylaş

Share