gladiusempire.Net/Register

Üyelik Alımı İçin: TIKLA.
Power Up Store: TIKLA.
Oyun Rehberi: TIKLA.
Panel İçin: TIKLA..
Client İçin: TIKLA.

Clan Tanıtım DontPassaGE *DP*

'Oyuncu Ve Clan Tanıtım' forumunda Sant1eGO tarafından 15 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. Sant1eGO

Sant1eGO [Yeni Oyuncu] GladiusEmpire.NET

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar efenim DontPassage ekibi olarak gladius empirede yerimizi alacağız. İş güç dolayısıyla ekibimiz biraz dağıldı yogunlasamadik fakat yeniden kuruluyoruz ekibimize alim yapacağız. Peki bizi kimler tercih edebilir tanitayim biraz, biz belirli myko, homeko, bazende pk serverlerde yerimizi alıyoruz. Server durumuna kalabalığına göre mage mele bazende okçu&asas olarak başlıyoruz her jobu yerine göre oynayıp keyif almaya çalışıyoruz oyunu üst düzey mantıkla oynuyoruz item önceliğimiz eskilere değil mantık önceliğinedir item konusunda bencil olan ilk benim bu itemi o aldı bu benim diyen arkadaşlarla yolumuzu devam ettirmiyoruz. Bu konuda adaletli bir datigimimiz vardır sadece sabırlı olmanız gerekir.
    Her joba hakim olan arkadaşlar için alim yapıyoruz. Bu server ne oynucaz diyecek olursanız warrior ağırlıkli mele giricez ve mage dönüşümüz de olabilir kalabalığa istinaden bu yüzden ben sadece şunu oynarim diyecek arkadaslar bizi tercih etmenizi tavsiye etmem ekibimize uzun soluklu dostluk kurmak isteyen arkadaşları bekleriz tek bir server için burda değiliz whatsap grubumuz iletişim yerimizdir özelden ulaşabilirsiniz bana. Birde priest ve tp.mage jobunu severek oynayan arkadaşlar özellikle belirtirlerse sevinirim komutcu benim her jobun komut tecrubem vardır çılgınlar gibi oynuyoruz bu oyunu priest komutcu almayacağım ama aktif konuşkan bir priest varsa yan komut paylasirim herkese başarılar dilerim saygılarımla Sant1eGO.. dostlara selam

2. GmEoS

GmEoS [Yönetici] Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    GameMaster
    Web Sitesi:
    Hoşgeldiniz Başarılar Dileriz.

3. Sant1eGO

Sant1eGO [Yeni Oyuncu] GladiusEmpire.NET